Online hypotéka? Ušetrí čas a je trendy

Čo očakávate od banky? Je to najnižšia úroková sadzba? Možno vás to prekvapí, ale klienti ocenia najmä kvalitné online služby.

Vyplýva to z medzinárodného prieskumu portálu findabetterbank.com. Žijeme v digitálnej dobe, kedy je samozrejmé očakávať úsporu nielen peňazí ale aj času. Pri bežných úkonoch očakávame čo najlepší komfort a zároveň dobrý prehľad v bankových produktoch.

V súčasnosti v podstate všetko funguje v online svete. To platí aj pre hypotéky. Nemusíte obehávať banky či finančných poradcov, všetko vybavíte online z pohodlia vášho domova.

Podľa expertky na finančné služby Sarah Davis je hlavným dôvodom voľby online hypoték ich jednoduchosť a rýchlosť vybavenia. Ďalej dodáva, že online hypotéky bývaj dokonca lacnejšie ako klasické úvery na bývanie.

Ako to funguje? Po vyplnení elektronickej žiadosti a ďalších náležitostí prídu klienti do pobočky podpísať len finálnu zmluvu. Žiadateľ sa pritom nemusí obávať spletitosti údajov a dokumentov. Akonáhle zašlete elektronickú žiadosť, obratom vás kontaktuje pracovník banky a telefonicky prekonzultujete náležitosti zmluvy.

Podľa finančnej situácie klienta, môže raz za mesiac zrealizovať mimoriadne splátky či splatiť celý úver.

Aj takéto podmienky ponúkajú digitálne hypotéky, pričom moderné technológie vám uľahčia celý proces.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Dobrý radca
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Chcem dobrú radu